Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

30.V.2021

 

Jutro święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

 

W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca czerwca.

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu z racji ślubu będzie od godz. 15.00 do godz. 15.45 z okazją do spowiedzi św. Osoby praktykujące pierwsze piątki miesiąca zachęcamy do spowiedzi św. już w czwartek podczas poszczególnych Mszy św. Bożego Ciała. Tego dnia przypada 30 rocznica wizyty Św. Jana Pawła II w Radomia.

 

W sobotę Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi z nabożeństwem

o godz. 7.00.

 

W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze św. w naszej świątyni o godz. 7.00, 8.30, 10.00 - z procesją Eucharystyczna ulicami naszej miejscowości, a następnie około 12.00 tj. po zakończeniu procesji Bożego Ciała. Wieczorowa Msza św. o godz. 18.00.

Organizując procesję Bożego Ciała dochowamy wszelkiej staranności, aby zachować przepisy Sanepidu w czasie trwania epidemii.

           

W oktawie Bożego Ciała Msza św. wotywna o Przenajświętszej Eucharystii o godz.

17.00 z procesją wokół kościoła, – jeśli na to pozwolą warunki pogodowe.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 Msza św. jubileuszowa dla mieszkańców Antoniówki. Zaproszenia na tę Mszę św. znajdziecie Państwo w swoich skrzynkach pocztowych.  Tym mieszkańcom Siczek, którzy byli na swojej Mszy jubileuszowej dziękujemy za wspólną modlitwę i złożoną ofiarę na rzecz nowego dźwiękoszczelnego konfesjonału. Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły być na tych uroczystościach mogą dołączyć do innych grup parafian.

 

W miesiącu czerwcu czcimy Najświętsze Serce Jezusa. Nabożeństwo Eucharystyczne z litanią będzie odprawiane bezpośrednio po Mszy św. o godz. 17.00.

 

W najbliższa sobotę o godz. 11.00 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bp Henryka Tomasika w czasie, której uczniowie klasy VIII przyjmą Sakrament Bierzmowania. Zachęcamy rodziców, rodzeństwo, dziadków i chrzestnych do spowiedzi św. i oczywiście zapraszamy na tę uroczystość do naszej świątyni.  Jest to kolejna odsłona jubileuszu 100-lecia istnienia nasze parafii. Zapraszamy na tę Mszę św. młodzież naszej wspólnoty parafialnej w szczególnie uczniów Kl. VII, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania. Na tej Mszy św. składamy ofiary na tacę na potrzeby misji świętych.

 

W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 8.30 będzie przygotowana przez Koło Różańcowe nr 7, 8 i 9.

 

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: Maria Bassa – polecajmy Ją miłosierdziu Bożemu.