Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

23.V.2021

    

Jutro tradycyjny drugi dzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego - święto NMP Matki Kościoła.

Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Mimo, że nie jest to święto nakazane to zachęcamy do licznego udziału we Mszach św.

Tacę z dnia jutrzejszego przeznaczymy na bieżące potrzeby parafii.

 

Pamiętajmy, że w każdą  środę w naszej świątyni Msza św. wotywna

o Św. Józefie o godz. 17.00.

 

W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Jest to dzień szczególnej modlitwy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Kapłani usługujący w tej parafii proszą o wsparcie modlitewne.

 

W przyszłą niedzielę – Uroczystość Trójcy Świętej – kończy się okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. Dla katolików jest to obowiązek wypływający z 2 i 3 przykazania kościelnego.

 

Tym mieszkańcom Gzowic Folwark, którzy byli na swojej Mszy jubileuszowej dziękujemy za wspólną modlitwę i złożoną ofiarę na rzecz jubileuszowego prezentu dla parafii.

Następna Msza św. jubileuszowa - tym razem dla mieszkańców Antonówki za dwa tygodnie. W przyszłą niedzielę bowiem o godz. 13.00 odprawimy Msze św. dziękczynną za 60 lat kapłaństwa naszego rodaka Ks. Henryka Krawczyka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

Zakończono prace renowacyjne przy malowidłach na sklepieniu murowanej części kościoła i na łuku łączącym kościół murowany z drewnianym. Efekty poczynionych prac można obejrzeć wchodząc do prezbiterium.

 

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności: Barbara Włodarczyk polecajmy Ją Miłosierdziu Bożemu.