Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

16.V.2021

 

W najbliższa sobotę o godz. 11.00 Msza św. z udziałem dzieci z klasy IIIC, które przystąpią po raz pierwszy do Komunii św.

 

W sobotę modlimy się do Boga przez pośrednictwo Św. Rity. W czasie nabożeństwa majowego poświęcenie róż,  które będą zaniesione do naszych chorych. Prosimy o zapisywanie chętnych osób do otrzymania takiej róży.

 

W niedzielę za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 Msza św. jubileuszowa dla mieszkańców Siczek. Zaproszenia na tę Mszę św. znajdziecie Państwo w swoich skrzynkach pocztowych.

Tym mieszkańcom Piotrowic, którzy byli na swojej Mszy jubileuszowej dziękujemy za wspólną modlitwę i złożoną ofiarę na rzecz jubileuszowego prezentu dla parafii. Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły być na tych uroczystościach mogą dołączyć do innych grup parafian.

 

Prosimy o zainteresowanie się ogłoszeniem wywieszonym w gablocie a dotyczącym Powszechnego Spisu Ludności. Pamiętajmy ze spis jest obowiązkowy i można to uczynić osobiście przez Internet lub czekając na telefon od rachmistrza bądź jego wizytę u nas.

 

Trwają mozolne prace renowacji malowideł w prezbiterium murowanej części naszego kościoła. Po Mszy św. zachęcamy do obejrzenia efektu prac malowidło ze św. Kazimierzem jest w trakcie prac inne malowidła są już prawie odnowione.

 

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Dariusz Machnio  - polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu.