Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCY (DOBREGO PASTERZA)

25.IV.2021

 

Pewna rodzina, która obchodziła 50 rocznicę zaślubin ofiarowała 2 ornaty koloru różowego. Jest to równocześnie dar z okazji 100-lecia parafii. Poświęcenie ornatów nastąpi na Mszy Jubileuszowej z tej części Jedlni-Let. gdzie mieszkają Jubilaci. Za dar składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

W najbliższy wtorek od godz. 18.30 do 19.00 odbiór strojów komunijnych. Zainteresowane osoby zgłaszają się do kancelarii.

 

W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Katarzyny Sieneńskiej – Patronki Europy.

 

W najbliższą sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. które będą odprawiane codziennie również w niedzielę o godz. 17.30. W piątki majówka jest o godz. 16.30 czyli na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu. Msza wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi w sobotę o godz. 17.00. 

 

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę, a przeznaczone na zapłacenie za ogrzewanie kościoła w okresie zimowym – Bóg zapłać.

 

Za tydzień Mszę św. o godz. 8.30 przygotowują Kółka Różańcowe nr 4, 5 i 6.

 

W najbliższą niedzielę o godz. 13.00. Msza św. Jubileuszowa dla mieszkańców Aleksandrowa - zapraszamy.

Ofiary z tej Mszy przeznaczymy na nowy dźwiękoszczelny konfesjonał jako dar jubileuszowy od Parafian.

 

Trwa okres wielkanocny. Tych, którzy jeszcze nie był z racji epidemii u spowiedzi św. z okazji Wielkanocy zachęcamy do skorzystania z tego sakramentu, by można było wypełnić jedno z przykazań kościelnych mówiące o przystąpieniu do Spowiedzi i Komunii św. w tym czasie. Spowiedź codziennie na każdej Mszy św., a w piątek dodatkowo od godz. 15.00 do 17.00.