Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCY

18.IV.2021

 

W środę o godz. 16.00 w Domu Formacji spotkanie z uczestnikami Dziecięcego Uniwersytetu Biblijnego, a o godz. 17.00 Msza św. i w ramach kazania prelekcja o Św. Józefie jako wzorze ojca. Spotkania poprowadzi Ks. Prof. Jacek Kucharski Diecezjalny Moderator Dzieła Biblijnego. Zapraszamy. 

 

Z racji ślubu w najbliższy piątek adoracja Najświętszego Sakramentu

do godz. 15.45.

Tego dnia w liturgii przeżywamy Uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika – Głównego Patrona Polski.

 

Za tydzień o godz. 10.00 Msza św. w intencji Ks. Jarosława z okazji Jego imienin. Zapraszamy.

 

Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy Msze św. Jubileuszowe dla poszczególnych części naszej parafii. Będą one zawsze o godz. 13.00.

Po Mszy św. krótkie nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, litania do św. Józefa, zawierzenie rodzin opiece św. Patrona i indywidualne błogosławieństwo poszczególnych rodzin Najświętszym Sakramentem.

Każda rodzina otrzyma przy tej okazji pamiątkowy modlitewnik św. Józefa. 

Osoby mniej zainteresowane tą Mszą św. prosimy przychodzić na Eucharystię o innej godzinie.

Na niedzielę 25 kwietnia na godz. 13.00  zapraszamy mieszkańców Kolonki.

 

Chcemy, aby po obchodach jubileuszu 100–lecia parafii pozostało nie tylko dobro duchowe, które oczywiście jest najważniejsze, ale również swego rodzaju prezent jubileuszowy dla kościoła od wszystkich parafian. Proponujemy, aby ofiary  składane na tacę na Mszach Jubileuszowych były gromadzone na rzecz nowego dźwiękoszczelnego konfesjonału. Przybliżona cena takiego prezentu to około 20.000 zł. Liczymy na wasze zrozumienie i ofiarność.  

 

Od jutra rozpoczynają się prace wymiany systemu ogrzewania naszego kościoła, które mogą potrwać około trzech tygodni.  W tym czasie wystąpią pewne niedogodności więc prosimy o wyrozumiałość.

 

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

Alicja Adamiec, Maria Kwiatkowska, Krzysztof Kosmala, Kazimierz Tywonek oraz Andrzej Maciejewski – polecajmy Ich Miłosierdziu Bożemu...