Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

14.III.2021

 

W najbliższy piątek – 19 marca doroczna uroczystość św. Józefa. Jest to dzień odpustu parafialnego. Msze św. w porządku niedzielnym.

Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył Ks. Bp Piotr Turzyński,  który zawierzy naszą wspólnotę parafialną opiece św. Józefa w roku jubileuszu 100-lecia istnienia.

Tego dnia nie ma nabożeństw Drogi Krzyżowej i adoracji NS. Jesteśmy również zwolnieni z piątkowego postu. W dniu odpustu na wszystkich Mszach św. okazja do spowiedzi św. jako przygotowania do Świąt Wielkanocnych.

Spowiedź wielkanocna również dnia następnego, czyli w sobotę od godz. 7.00 do 10.00 i od 15.30 do 18.00.

Spowiadać będziemy własnymi siłami kapłańskimi, gdyż i tym razem nie przyjadą do nas księża z dekanatu.

 

W sobotę o godz. 18.30 kolejna katecheza chrzcielna. Bardzo prosimy o poważne potraktowanie tego obowiązku, gdyż  potem są nieporozumienia w kancelarii przy wydawaniu zaświadczenia, że ktoś może pełnić funkcję chrzestnego lub chrzestnej.

 

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 z udziałem uczniów kl. VII C wraz z rodzicami.

 

Pod chórem możliwość nabycia czekoladowych baranków wielkanocnych.

 

Ukazał się specjalny dodatkowy numer Gościa Niedzielnego poświecony w całości osobie Świętego Józefa. Numer jest bogato ilustrowany i posiada aż 100 stron. Cena tego egzemplarza wynosi 9 zł.

 

Kilka dni temu zakupiono dla parafii zestaw dwóch mikrofonów bezprzewodowych za co zapłacono 1 000 zł.

 

Dziękujemy wszystkim osobom, które w ostatnich tygodniach złożyły ofiarę na utrzymanie parafii i na inwestycje. Bóg zapłać.

 

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Maria Borkowska, Wiktoria Mąkosa, Agnieszka Stępień, Ryszard Brodowski i Wojciech Krawczyk - polecajmy Ich Miłosierdziu Bożemu.