Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

28.II.2021

 

Dzieci ze Szkolnego Koła CARITAS pod opieka Sióstr Służek Niepokalanej rozprowadzają czekoladowe wielkanocne baranki. Przy tej okazji składamy ofiarę tak jak w ubiegłym roku nie mniejszą niż 5zł.

 

Od najbliższej soboty – godz. 18.30 – rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego. Jest to ostatni cykl tych zajęć przed wakacjami.

 

Jak co roku w Wielkim Poście wspieramy finansowo polskich misjonarzy pracujących na całym świecie poprzez ofiary składanych do puszek. Akcja ta nazywa się AD GENTES i będzie prowadzona w przyszłą niedzielę.

 

Msze św. o godz. 8.30 przygotują KŻR nr 11, 12, 13. Po Mszy św. spotkanie formacyjne całej Rodziny Różańcowej.

 

Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci kl. III C odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Zapraszamy.

 

Uczniowie klas VII rozpoczynają cykl spotkań przygotowujących do Bierzmowania. Zapraszamy więc kl. VII A na Msze św. za tydzień na

godz. 14.00. Na tę Eucharystię dzieci przychodzą z Rodzicami.

 

Jutro o godz. 17.00 Msza św. wotywna o Duchu św.,

W środę o 17.00 – o św. Józefie

W czwartek o 18.00 – o Chrystusie Najwyższym Kapłanie z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne z naszych rodzin. Ks. Adrian zaprasza wszystkich ministrantów młodszych i starszych na comiesięczne  pierwszoczwartkowe spotkanie.

W piątek Msza św. wotywna o NSJ o godz. 17.45 – czyli po nabożeństwie drogi krzyżowej. Od godz. 15.00 okazja do spowiedzi św. z racji I piątku miesiąca.

W sobotę Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi z nabożeństwem o godz. 7.00.

Ukazał się piękny album o św. Józefie. Pokazowy egzemplarz do obejrzenia na stoliku pod chórem. Album w cenie 20zł można nabyć w zakrystii.

 

Dziękujemy za wszelkie ofiary kolędowe i inwestycyjne składane osobiście i na konto parafialne. Bóg zapłać.