Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

7.II.2021 

 

13 lutego, czyli w najbliższą sobotę kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Przychylamy się do głosu wiernych, którzy chcą, aby było ono odprawione bezpośrednio po ostatniej Mszy św. popołudniowej, czyli o godz. 18.30.

Zapraszamy wiec w sobotę, na godz. 18 30.

 

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 poświecenie i wręczenie modlitewników uczniom kl. II B w ramach dwuletniego przygotowania do I Komunii św.  

 

Ks. Bp Ordynariusz odwołał rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży jako 3 dni wolne od zajęć szkolnych.

W naszej parafii pragniemy w Wielkim Poście choć raz spotkać się z dziećmi poszczególnych klas na Mszy św. w ramach programu Mszy niedzielnych lub na Mszach dodatkowych na mini - rekolekcjach. Prosimy rodziców o przychylność dla naszego pomysłu. Nie wolno nam przecież całkowicie zawiesić obecności w świątyni na Eucharystii bo może po ustaniu epidemii będzie bardzo trudno wrócić do normalnego życia religijnego.

Postaramy się zachować w sposób maksymalny rygory sanitarne w czasach pandemii.