Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

31.I.2021 

         

W najbliższy wtorek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane tradycyjnie Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświecenie gromnic.

Świece gromniczne można nabyć w zakrystii już dziś po Mszach św. oraz 2 lutego przed Eucharystią.

Jest to dzień modlitw za osoby, które realizują powołanie do życia w zakonach męskich i żeńskich - czyli osób konsekrowanych. Ofiary z tego dnia są przeznaczone w całym kościele w Polsce na utrzymanie zakonów klauzurowych.

W tym dniu pamiętać będziemy w modlitwie i złożymy życzenia Siostrze Teresie Służce Niepokalanej, która obchodzi jubileusz sześćdziesięciu lat życia zakonnego.

 

W poniedziałek o 17.00  Msza wotywna o Duchu Św.,

w środę o 17.00 o Św. Józefie,

w czwartek o 18.00 o Chrystusie Najwyższym Kapłanie,

w piątek o 17.00 o Najświętszym Sercu Jezusa,

w sobotę o 7.00 o Niepokalanym Sercu Maryi.

 

W niedzielę za tydzień na Mszy św. o godz. 8.30 jest przygotowywana przez KŻR nr 8, 9 i 10. Po Mszy św. spotkanie całej Rodziny Różańcowej.

 

Dziękujemy za ofiary jakie Państwo złożyli w różnej formie na utrzymanie parafii i na inwestycje. Do dzisiejszej niedzieli ofiary złożyło 380 rodzin. Bóg zapłać.

         

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności – Beata Kwaśnik, Janina Majewska, Rozalia Wieczerzyńska i Eliza Naumann polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.