Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

24.I.2021 

        

         

Dziś po Mszach św. w całej Diecezji Radomskiej zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

 

Jutro święto Nawrócenia Św. Pawła,

We wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa,

W czwartek św. Tomasza z Akwinu.        

         

W zakrystii do nabycia świece gromniczne.

 

W sobotę od godz. 10.30 do 12.00 mierzenie strojów komunijnych dzieci kl. III. Szczegółowe informacje zostały przekazane dzieciom przez Siostry Zakonne

           

W przyszłą niedzielę na dodatkowej Mszy św. o godz. 14.00 spotkanie uczniów kl. VIII B przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowana. Na tę Mszę św. zapraszamy również rodziców kandydatów do bierzmowania.

 

Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary, które w mijającym tygodniu złożyliście na rzecz utrzymania kościoła. Bóg zapłać.

 

List Ks. Bpa Marka do Diecezjan.

 

Droga wspólnoto Kościoła Radomskiego!

W dniu 27 stycznia 2021 r. o godz. 11.00 (środa) odbędzie się mój ingres do katedry radomskiej. Chcąc zachować wszelkie normy sanitarne podczas sprawowania tej liturgii, liczba uczestników będzie bardzo ograniczona. Niestety, w związku z tym, do świątyni będą mogły wejść jedynie osoby z zaproszeniami. Takie okoliczności sprawiają, że wielu z Was będzie łączyło się tylko duchowo oraz będzie mogło włączyć się we wspólnotę modlitwy poprzez przekaz medialny.

Jest mi bardzo przykro, że w tak ważnym dla naszej społeczności dniu nie będziemy mogli wszyscy zgromadzić się w katedrze.

 Proszę o zrozumienie i wyrażam nadzieję, że w kolejnych tygodniach będziemy mogli przeżyć osobiście wspólnotę wiary i modlitwy podczas Mszy Świętych w każdym z dekanatów.

 

Bóg ofiarował nam ten czas, abyśmy wspólnie odkrywali Jego Tajemnice i spotykając się w naszych parafiach, grupach formacyjnych, wspólnocie kapłańskiej i życia konsekrowanego budowali wspólnotę Kościoła Radomskiego.

Dla każdego z Was przyzywam mocy Bożego błogosławieństwa i proszę o modlitewne wsparcie mojej posługi pasterskiej wśród Was i dla Was.

 

Wasz biskup Marek