Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

17.I.2021 

        

 

W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Agnieszki i jednocześnie Dzień Babci, natomiast w piątek  Dzień Dziadka. Pamiętajmy wszyscy o Babciach i Dziadkach - żyjących otoczmy wdzięczną miłością, a zmarłym wypraszajmy miłosierdzie Boże i łaskę nieba.

 

W przyszłą niedzielę na dodatkowej Mszy św. o godz. 14.00 spotkanie uczniów kl. VIII A przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowana. Na tę Mszę św. zapraszamy również rodziców kandydatów do bierzmowania. 

 

Księża pracujący w naszej parafii dziękują za wszelkie przejawy życzliwości kierowane do nich  w kontekście zakończonego błogosławieństwa rodzin w okresie Bożego Narodzenia. Dziękujemy za ofiary jakie wpływają na konto parafialne i składane osobiście. Wszystkie i te większe i te mniejsze świadczą o Waszej trosce o materialne sprawy parafii. Wszystkim mówimy BÓG ZAPŁAĆ.

 

W zakrystii możliwość nabycia gromnic.

 

Przyszła niedziela to niedziela Słowa Bożego zwana NIEDZIELĄ BIBLIJNĄ.

 

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności - Eugeniusz Bochyński, Józef Sułek oraz Paweł Soczewiński - polecajmy Ich Miłosierdziu Bożemu....