Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

6.XII.2020 

 

Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz Kościołów na Wschodzie.

 

Przypominamy, że Msza św. Roratnia w naszym kościele jest codzienne o godz. 6 45.

 

We wtorek doroczna Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Msze św. o godz. 6.45, 10.00, 17.00 i 18.00. Choć nie jest to święto nakazane to zachęcamy do udziału w Eucharystii.

 

Prosimy o zapisywanie chorych, do których trzeba udać się z posługą sakramentalna przed Bożym Narodzeniem. Znamy zasady reżimu sanitarnego w czasach epidemii, więc decyzję w tej sprawie zostawiamy rodzinom chorej osoby. Chorych możemy odwiedzić w poniedziałek 21 grudnia od godz. 9.00.

                   

W zakrystii do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny, a przy stoliku koło chrzcielnicy świece wigilijne.

W czasie istniejącej epidemii planujemy zorganizować dni spowiedzi św. dla wszystkich chętnych przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku musimy polegać na własnych siłach, gdyż kapłani z dekanatu nie będą jeździć do żadnej parafii.

Spowiadamy codzienne w czasie wszystkich Mszy św. oraz  dodatkowo w piątek 18 grudnia od godz. 15.00 do 18.00 i w sobotę 19 grudnia od godz. 6.45 do 10.00 i od 15.00 do 18.00. Ogłoszenie to ponowimy za tydzień.

 

W tym miesiącu katecheza chrzcielna w sobotę 19 grudnia o godz. 18.30.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. II C z rozdaniem poświęconych medalików.

 

Dziś po Mszach św. zbieranie podpisów wspierających obywatelską inicjatywę ustawodawczą ”Tak dla rodziny, nie dla gender”.

Projekt ma na celu wypowiedzenie tzw. Konwencji Stambulskiej, która niestety zawiera szereg zapisów podważających fundamenty życia rodzinnego.

Składając podpis pod ta inicjatywą bierzemy odpowiedzialność za przyszłość rodzin i naszej Ojczyzny. Zbierającego podpisy znajdziecie Państwo przed kościołem.

 

Jeśli na tej Mszy św. są dzieci to prosimy by wyszły z kościoła przez zakrystię ministrancką. Św. Mikołaj zostawił dla nich drobny upominek.

 

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności Krystyna Kacprzak i Karol Drewitz - polecajmy Ich miłosierdziu Bożemu.