Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA I NIEDZIELĘ ADWENTU

29.XI.2020   

 

Msza św. roratnia ku czci NMP w okresie adwentu codziennie o godz. 6.45. Na pół godziny przed Mszą św. śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Mimo trwającej epidemii zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w roratach.

 

W środę o 17.00 Msza wotywna o Św. Józefie.

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszych rodzin. Msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie o godz. 18.00.

W piątek okazja do spowiedzi św. w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i w czasie Mszy św. Msza wotywna o NSJ

o godz. 17.00.

W sobotę po roratach nabożeństwo w ramach I soboty miesiąca.

 

Za tydzień Mszę św. o godz. 8.30 przygotowuję Kółko Żywego Różańca

nr 2, 3 i 4.

 

W przyszłą niedzielę na Mszy św. dodatkowej o godz. 14 00 dzieci klasy IIB w ramach dwuletniego przygotowania do I Komunii św. otrzymają poświęcone medaliki.

 

W przyszłą niedzielę obchodzimy doroczny dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Ofiary złożone po Mszach św. do puszek za zgodą Kurii przekażemy Ks. Michałowi Machnio naszemu rodakowi pracującemu w parafii Kołomyje na Ukrainie oraz klerykom Seminarium Duchownego we Lwowie.

                 

Po roratach oraz po każdej Mszy św. niedzielnej  rozprowadzamy świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Mamy nadzieję, że świeca wigilijna zapłonie na każdym stole w czasie wigilijnej wieczerzy.  Świece są do nabycia w zakrystii.

 

W zakrystii odbieramy poświęcone i pobłogosławione opłatki wigilijne.  Pamiętajmy, że ofiary składane przy tej okazji w naszej parafii są przeznaczone na sprzątanie kościoła św. Józefa i kościoła letniego przez cały rok oraz zakup środków czystości. Dziękujemy za złożone ofiary.

 

W kościele ustawiono drzewko adwentowe. Zrywamy serduszko i w zakrystii dowiadujemy się, jaką paczkę przygotować dla naszych małych dzieci. Paczki prosimy dostarczyć do niedzieli 13 grudnia.

 

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności Tadeusz Zieliński, Genowefa Grzywacz - Machnio i Stanisław Morawski polecajmy Ich miłosierdziu Bożemu.