Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

8.XI.2020  

 

Dziś o godz. 12.15 poświęcenie nowych pomników na naszym cmentarzu.

         

W środę 11 listopada rocznica odzyskania Niepodległości Polski. Jest to święto państwowe.

W tym dniu Msza św. za Ojczyznę o godz. 10 00. Z racji epidemii koncentrujemy się na modlitwie za Ojczyznę. Ta Msza św. będzie transmitowana przez Facebook.

W celu transmitowania Mszy św. niedzielnej o godz. 10.00 oraz innych wyjątkowych uroczystości parafia zakupiła tablet, który kosztował 1.000zł.

 

W piątek 13 listopada o godz. 18.30 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy ze świecami i z intencjami na modlitewne czuwanie.

 

Adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższy piątek o godz. 15.00 poprowadzi KŻR nr 11.         

 

Ks. Jarosław informuje, że planowany wyjazd Kół Żywego Różańca na adorację do Jedlni Kościelnej zostaje odwołany.

 

Dla większego komfortu uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii w letnim kościele oraz zlikwidowania przeciągów chcemy przestrzeń od strony leśnego parkingu przysłonić brezentem. Czas epidemii wymusza na nas nietypowe rozwiązania, aby ułatwić uczestnictwo we Mszy niedzielnej.

 

Firma odbierająca śmieci z cmentarza poinformowała parafię, że za około

2 miesiące nie będzie przyjmować plastikowych kwiatów i wieńców.

Zbyt duża ilość bardzo szkodliwych związków chemicznych zawarta w tych plastikach wymusza takie decyzje. Bardzo prosimy o nie przynoszenie na pogrzeby i nie kładzenie na grobach bliskich zmarłych tego rodzaju produktów. Bardzo wiele parafii w okolicach Radomia już wdraża w życie takie postanowienia. Z prywatnych rozmów wiemy, że zdecydowana większość ludzi jest zadowolona z takich rozwiązań.

 

W mijającym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności Adam Bąk oraz Bronisława Sobolewska. Wypraszajmy dla Nich łaskę nieba.