Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


Informacja. Jeżeli na stonie znajdują się nieaktualne informacje, ogłoszenia bądź intencje należy koniecznie odświeżyć stronę.

 

NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁA

25.X.2020  

 

Po Mszach św. możliwość zamówienia Mszy św. na następny rok i zamówienia modlitw za zmarłych w wypominkach jednorazowych i rocznych. W tych trudnych czasach Mszę św. można zamówić dzwoniąc pod nr telefonu komórkowego Ks. Proboszcza w godz. od 8.00 do 9.00.

 

W środę wspomnienie liturgiczne św. Szymona i Judy Tadeusza – Apostołów.

 

W najbliższą  niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych.

Msze św. w naszym kościele oczywiście w porządku niedzielnym.

Msza św. o godz. 10.00 jest ofiarowana za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu. W tym roku z racji epidemii nie organizujemy procesji żałobnej na parafialnym cmentarzu, lecz po Mszy o godz. 10.00 odmówimy modlitwy przypisane do tej procesji.  

 

W niedzielę za tydzień Mszę św. o godz. 8.30 przygotowują KŻR  nr 12, 13 i 1, a piątkową adorację Najświętszego Sakramentu Róża Różańcowa nr 9. 

 

Z racji pandemii i związanych z tym ograniczeniami na nabożeństwach zachęcamy uczniów kl. VII i VIII do pozostania w domu i odmówienia jednego dziesiątka różańca w gronie rodzinnym.

Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary wpłacane na konto bankowe na rzecz utrzymania parafii w czasach epidemii – Bóg zapłać.

         

Nowożeńcom Adrianowi Lisowskiemu i Klaudii Wasiłek składamy życzenia i gratulacje z okazji zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego oraz dziękujemy za przystrojenie ołtarzy kwiatami.

Prosimy w modlitwie by nasza Pani Wniebowzięta wypraszała u Boga potrzebne łaski na życie małżeńskie i rodzinne. POD TWOJA OBRONĘ ...

 

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:

Tadeusz Wilczek  - polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu.