Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCY

 

17.V.2020 

  

          W najbliższy piątek liturgiczne wspomnienie Św. Rity. Modlitwy do Św. Rity oraz poświecenie róż odbędzie na nabożeństwie majowym o godz. 17.30.  Zachęcamy do zapisu chorych, którym te róże będą wręczone.

W piątek w ramach nabożeństwa majowego rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

 

          Wciąż usilnie zachęcamy do spowiedzi z okazji Zmartwychwstania Chrystusa. Apelujemy do rodziców by o tym przypomnieli swoim dzieciom tym ze szkoły podstawowej czy szkół średnich. Możliwość spowiedzi codziennie na każdej Mszy św.

 

          W związku z łagodzeniem rygorów związanych z epidemią proszę wszystkich ministrantów o powrót do służby liturgicznej przy ołtarzu w każdą niedzielę.  Niech rodzice zachęcą swoich synów do uczestniczenia w liturgii i  służby przy ołtarzu.

 

          Z końcem maja kończymy transmisję niedzielnej Mszy św. z naszej świątyni.

 

         Z okazji setnej rocznicy urodzin Papieża Jana Pawła II na filarach kościoła letniego i kościoła św. Józefa zainstalowano wystawę poświeconą życiu naszego Wielkiego Świętego Rodaka.

Inicjatorem i organizatorem wystawy „Karol Wojtyła. Narodziny” jest Pani Alicja Baran Dyrektor Gminnego Domu Kultury w Jedlni Letnisko,  której dziękujemy za cenną inicjatywę. Wszystkich zachęcamy do obejrzenia wystawy.

 

         Dziękujemy za materialne wsparcie prowadzenia parafii poprzez złożone ofiary na tacę, indywidualnie i wpłaty na konto bankowe. Bóg zapłać.

 

         W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Waldemar Żelewski - polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu...