Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCY

 

10.V.2020 

 

          W najbliższą środę 13 dzień miesiąca maja - Kolejne nabożeństwo fatimskie połączymy z  majówką  i odprawimy je o godz. 17.30. Prosimy o zabranie ze sobą karteczek z intencjami oraz świec Maryjnych.

Po nabożeństwach Msza św.

 

          W czwartek w liturgii wspominamy św. Macieja Apostoła, a w sobotę św. Andrzeja Bobolę - patrona Polski.

 

Powracamy do systematycznej katechezy chrzcielnej. Katecheza ta jest w kościele w każdą III sobotę miesiąca - więc również w najbliższą sobotę o godz. 18.30.

 

          22 maja, czyli w piątek prawie za 2 tygodnie - przypada liturgiczne wspomnienie św. Rity. Nabożeństwo majowe w intencji chorych naszej parafii z poświeceniem róż będzie sprawowane o godz. 17.30. Prosimy o zapisy chorych,  którym pragniecie wręczyć poświeconą róże we wspomnienie tej wielkiej Świętej. Zapisy są konieczne, gdyż musimy wcześniej zamówić w hurtowni kwiatów odpowiednia liczbę róż.

 

          Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do spowiedzi św. z okazji Zmartwychwstania Pańskiego. Okres Wielkanocy wciąż trwa, a my kapłani na każdej Mszy św. jesteśmy do waszej dyspozycji.

 

          W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: Stanisława Wróbel- polecajmy Ją Miłosierdziu Bożemu...