Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCY

26.IV.2020 

 

          W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i okazja do Spowiedzi św. do godz. 18.30. Jest to pierwszy piątek. Msza wotywna o NSJ o godz. 17.00.  Pamiętajmy, że jedno z przykazań kościelnych mówi, że w okresie wielkanocnym mamy obowiązek przystąpić do Komunii św. W czasie trwającej epidemii spełnienie tego obowiązku było bardzo utrudnione, wiec teraz kiedy jest ku temu trochę więcej możliwości zachęcamy do podjęcia się trudu spowiedzi i komunii w najbliższym czasie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w konfesjonale również na wszystkich Mszach  św.

         W sobotę Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 17.00

         Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30.

       Prosimy właścicieli posesji na których są figury i krzyże przydrożne oraz przedstawicieli danej wioski lub sąsiadów o zadbanie o te szczególne znaki obecności Boga w przestrzeni publicznej.

        W przyszłą niedzielę tj. 3 maja przypada narodowe i kościelne święto – Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Matki Bożej Królowej Polski. Msza św. za Ojczyznę tradycyjne o godz. 10.00. Oprócz Mszy św. nie będą organizowanie żadne dodatkowe uroczystości związane z tym świętem.

         Za tydzień Mszę o godz. 8.30 w intencji  K.Ż.R. 

         Zakończono bezpośrednie transmisje Mszy św. na dniu powszednim z naszej świątyni. W kolejne niedziele będziemy jeszcze transmitować Mszę św. o godz. 11.30.

        W sobotę od godz. 10.00 co pół godziny w kościele spotkanie z rodzicami dzieci poszczególnych klas III w sprawie I Komunii św. Tę informację otrzymali rodzice dzieci na tzw. Librusie. 

         Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez ofiary na tacę i wpłaty na konto parafialne pozwalają w miarę normalnie funkcjonować parafii od strony materialnej, Serdeczne Bóg zapłać. 

 

         W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

Irena Zagożdżon, Stefania Szczepańska, Adam Mazur, Tadeusz Osiński Marianna Cisowska oraz Rober Skóra - polecajmy Ich Miłosierdziu Bożemu....