Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

19.IV.2020 

 

          Dziś o godz. 15.00 Nabożeństwo Eucharystyczne z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Św. Siostra Faustyna Kowalska tak zapisała słowa Jezusa: W dniu tym otwarte są Wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam cale morze łask na dusze, które się  zbliżają do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i  Komunii świętej dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże przez które płyną łaski. 

          Pamiętajmy, że w każdy piątek od godz. 15.00 do 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. Trwa czas wielkanocny więc zachęcamy osoby, które nie były u spowiedzi na Wielkanoc, by skorzystały z tej okazji. Jesteśmy do waszej dyspozycji również podczas każdej Mszy św. na dniu powszednim i w niedzielę.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu złożyli ofiarę na utrzymanie parafii czy to poprzez wpłatę na konto parafii czy na tace. Bóg zapłać.

         Zgodnie z zarządzeniem władz Rzeczpospolitej od jutra może przebywać w świątyni jedna osoba na 15m2. Według naszych obliczeń w naszym kościele może przebywać 20 osób nie licząc służby liturgicznej. W przestrzeni wokół kościoła czyli na placu kościelnym i w kościele letnim może przebywać dowolna liczba osób przy zachowaniu bezpiecznej odległości 2 metrów od osoby. Pamiętajmy o zakrywaniu twarzy i nosa maseczkami, apaszkami lub szalami.