Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

22.III.2020 

 

    Dziś dodatkowe Msze św. o godz. 16.00 i 17.00. Po Mszy św. o godz.

17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Gorzkich Żali, które będzie transmitowane z naszego kościoła za pomocą strony internetowej  parafii. Prosimy, byście Państwo uczestniczyli w tym nabożeństwie w swoich domach łącząc się ze świątynią drogą elektroniczną.

 

   We wtorek 8 rocznica śmierci Ks. Bp Edwarda Materskiego – pierwszego Ordynariusza Diecezji Radomskiej. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

 

    W najbliższa środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszej świątyni o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00.

 

    W tym tygodniu indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu codzienne od godz. 17.30 do 18.00, a w piątek od godz. 15.00 do 16.00. Modlimy się o miłosierdzie Boże nad Polską i Europą i oddalenie od nas epidemii koronawirusa.  

    Od jutra Msza św. na dniu powszednim o godz. 17.00 będzie bezpośrednio transmitowana przez internet. Również w niedzielę Msze o godz. 11.30 i 18.00 będą dostępne drogą elektroniczną.

Możecie Państwo uczestniczyć we Mszy św. używając strony internetowej naszej parafii, gdzie na stronie głównej  znajdziecie odnośnik do facebooka lub korzystając bezpośrednio z aplikacji facebook.

W czasach zagrożenia zdrowia i życia wywołanego epidemią koronawirusa zachęcamy dzieci i młodzież oraz ich rodziców do tej formy uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej. W takim przypadku prosimy zachować wszelkie gesty i uczestniczyć we Mszy św. jak byśmy byli w świątyni tzn. czynimy znak krzyża, siadamy na liturgię słowa, przyklękamy na przeistoczenie itp.

    W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 i 17.00. Nabożeństwo z godz. 17.00 będzie transmitowane na żywo przez stronę internetową parafii oraz przez facebook. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

    Osoby, które chcą skorzystać ze spowiedzi świętej informujemy, że kapłani są w konfesjonałach na każdej Mszy św. oraz w czasie adoracji tj. od godz. 17.30 do 18.00. Dla ogólnego bezpieczeństwa kratki konfesjonału są zasłonięte folią z obydwu stron.  

 

    W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Andrzej Skrok - polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu...