Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

8.III.2020 

 

    Przez cały dzisiejszy dzień można przynosić dary dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Tarnopolu na Ukrainie – mogą to być czyste i w bardzo dobrym stanie ubrania, zabawki, przybory szkolne, słodycze. Dary składamy do kartonów w letnim  kościele. Zespół śpiewaczy prowadzi również przed kościołem zbiórkę pieniężna dla dzieci z Domu Dziecka, który jest w tym mieście.

 

    13 marca nie będzie Nabożeństwa Fatimskiego gdyż jest to piątek i koncentrujemy naszą pobożność na przeżywaniu nabożeństw Drogi Krzyżowej.

 

    Dzieci ze Szkolnego Koła CARITAS rozprowadzają czekoladowe wielkanocne baranki. Przy tej okazji składamy ofiarę tak jak w ubiegłym roku nie mniejszą niż 5 zł.

 

    Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Misje święte jubileuszowe. Program misji został Państwu doręczony przez ministrantów za co im serdecznie dziękujemy, Jeśli ktoś nie ma tego programu to jest wyłożony na półce pod chórem.

 

    W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Marcin Frączek polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu.... 

 

M I S J E     Ś W I Ę T E    (zobacz program)