Jesteś naszym

Liczniki odwiedzin

gościem 

Kontakt:jozef.info@wp.pl

     |    Porządek Mszy Św.    |    Kancelaria Czynna    |    Sakrament Chrztu przyjęli   |    Sakrament Małżeństwa zawarli    |    Przeszli do wieczności    |

A R C H I W U M   O G Ł O S Z E Ń


Strona Główna


Ogłoszenia Parafialne


Intencje Mszalne


Informacje Ogólne


Historia Parafii


NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

1.III.2020 

 

       W tym tygodniu przypada pierwszy poniedziałek miesiąca – Msza św. wotywna o Duchu św. o godz. 17.00. 

W środę wotywna o Św. Józefie o godz. 17.00, w czwarte wotywna o Chrystusie Najwyższym Kapłanie o godz. 18.00 z udziałem wszystkich ministrantów.

W piątek wotywna o NSJ o godz. 17.45 i w sobotę wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00.

 

      Od najbliższej soboty – godz. 18.30 rozpoczynamy kolejny cykl katechez przygotowujących do przyjęcia Sakramentu Małżeństwa czyli kurs przedmałżeński. Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej naszej parafii, gdzie znajdą wszelkie szczegóły w tym temacie.     

 

      Od przyszłej niedzieli dzieci ze Szkolnego Koła CARITAS będą rozprowadzać czekoladowe wielkanocne baranki.

 

     W II niedzielę Wielkiego Postu – czyli za tydzień gościć będziemy zespół śpiewaczy TARuta z Tarnopola na Ukrainie. Zespół ten prowadzi akcje charytatywne na rzecz domu dziecka, który jest w tym mieście w którym  przebywa obecnie 200 osób w wieku od 5 do 18 roku życia.

Ludzie zaangażowani w to dzieło charytatywne proszą o przynoszenie do naszego kościoła przyborów szkolnych, zeszytów, dobrych ubrań, słodyczy. Przynoszenie tych darów jest możliwe przez cały tydzień również w przyszłą niedzielę. Przy bocznym ołtarzu będzie ustawiony kosz do którego można składać dary. Zespół będzie koncertował na każdej Mszy św. w przyszłą niedzielę i prowadził zbiórkę pieniężną przed kościołem na ten cel.

W Wielkim Poście dużo mówimy o jałmużnie -  niech przyszła niedziela będzie okazją do praktycznej realizacji pomocy drugiemu człowiekowi.

 

     Do wszystkich domów naszej parafii powoli docierają folderki z programem misji św., które rozpoczniemy w niedzielę 15 marca. Prosimy od dokładne zapoznanie się z programem i zaplanowanie udziały w tych wyjątkowych przeżyciach duchowych.